O nas

Artur Małkowski
Artur Małkowski
instruktor
- instruktor od 1999 roku, - uprawnienia instruktora kategorii A A1 A2 AM B B1 B+E C C1 C+E D D1 D+E - instruktor techniki

ALDA Ośrodek Szkolenia Kierowców to szkoła którą powołaliśmy do istnienia w 2007 roku, chociaż na rynku szkoleniowym działamy od 1999 roku. Od początku priorytetem w podejściu do kursantów było i jest nadal, stawianie na najwyższą jakość wykonywanych usług.

W stosunku do modnego sloganu: “TANIO, SZYBKO, I SOLIDNIE”, nasze stanowisko było i jest niezmienne : w powyższym zestawieniu przynajmniej jeden z przymiotników nie daje się pogodzić z pozostałymi dwoma.

W podejściu do trudnych wyzwań przed którymi stajemy przyświeca nam zasada: NAUCZYMY JEŹDZIĆ KAŻDEGO! 

Wszystko jest tylko kwestią nakładu czasu oraz sumą jaką Kursant jest w stanie przeznaczyć na realizację swoich planów. W całym procesie nauczania przywiązujemy dużą wagę nie tylko do wysokiej kultury pracy, ale także do kultury kontaktów z Kursantem.

Dzięki temu w wielu przypadkach wzajemne kontakty i relacje nie kończą się wraz z wykonaniem zadania lecz przenoszą się na grunt prywatny. Kierowcy, którzy zdobyli szlify w naszym ośrodku, bez obaw mogą poruszać się nawet w najtrudniejszych warunkach.Zapraszamy wszystkich chętnych na kursy prawa jazdy kat. B

Szkolimy bo lubimy, dzięki temu zapewniamy wysoką jakość i profesjonalność procesu szkolenia.

W całym naszym postępowaniu zawsze byliśmy bliżej EDUKACJI niż PRZEDSIĘBIORCZOŚCI czyli dla nas liczy się cel i skutek a nie najwyższy zysk finansowy.